4614 446 (604) 1+

ارتباط با احمد تاج دینی

روشهای ایجاد یک پروفایل موثر در اینستاگرام

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

برای داشتن یک پروفایل موثر در اینستاگرام این نکات را رعایت کنید

  • از عکسهای با کیفیت بالا و رزلوشن زیاد استفاده کنید. حتی شاید لازم باشد از متخصصین این کار کمک بگیرید. عکسهایی بگذارید که توجه مشتریان را جلب کند.
  • اگر مردم کالایتان را خواستند، باید خرید کالا به راحتی انجام گیرد. با ایجاد لینک و ارتباط لینک با یک کد تخفیف این کار را انجام دهید.
  • بطور مستقیم کالایتان را تبلیغ نکنید. از داستانهایی استفاده کنید که در مورد کالایتان باشد. داستانهای که با فالورها ارتباط برقرار کرده ولی بطور زیرکانه مزایای کالای شما را بیان کند. محتوایی بگذارید که مخل آسایش فالورها نشود. هر قدر بیشتر مطالب نوشته شده توسط خریداران را Share کنید، برای برند شما بهتر است.
  • خودتان را به این محدود نکنید که فقط باید تصاویر کالایتان را پست کنید. موفقیتِ خیلی از کمپینها در این است که عکسهایی را پست میکنند که نشانگر شخصیت و Personality برندشان است.
  • از اینستاگرام دایرکت استفاده کنید. چیزی شبیه Private Message در فیسبوک است که میتوانید مثلا 10 تا 15 تا فالور را با توجه به محل و دموگرافیکشان هدف بگیرید. در میان عکسهایتان ببینید بیشترین فالورهای شما چه کسانی هستند. فالورهایی که بیشتر از همه Engage احتمال خرید بیشتری دارند. وقتی که آنها را شناختید میتوانید با کمک اینستاگرام دایرکت کالای جدیدتان را به آنها معرفی کرده و یا به آنها پیشنهاد تخفیف و یا شرکت در مسابقه دهید.

اینستاگرام دایرکت میتواند محلی برای چَت کردن و یا سوال و جواب باشد. در زمان نگارش این متن، در اینستاگرام دایرکت نمیتوان فقط تکست فرستاد بلکه باید هر متن به همراه یک عکس باشد. مراقب باشید که مطالبی را بفرستید که مردم دوست دارن و ارزش لایک کردن داشته باشد.

  • یکی از دلایلی که مردم در اینستاگرام برندها را فالو میکنند این است که از طریق اینستاگرام خبرهای حراج و تخفیف را دریافت میکنند. این شرکتها در کمپینهای خود فقط به فالورهای اینستاگرامشان تخفیف میدهند. با این روش، هر کدام از فالورهای شما، شما را به دوستانشان معرفی کرده و برای شما فالور جدید به همراه می آورد.
  • هدیه دهید و مسابقه برگزار کنید:

برگزاری مسابقات و دادن جایزه در هر برندی متداول است. با این روش شما فالورهای جدید پیدا کرده و فالورها هم جایزه می گیرند. این امر بسیار مهم  است که مسابقه تا حد امکان ساده باشد. مسابقه باید به برندتان مربوط باشد.  ازطرفی باید شاد و سر گرم کننده هم باشد !!!
فراموش نکنید که حتما “FUN” باشد. چونکه مردم برای شرکت در مسابقه باید عکس بگذارند و اگر اینکار سرگرم کننده نباشد اینکار را انجام نمیدهند.
همچنین هنگام برگزاری مسابقه از هشتگهای منحصر به فرد و Unique استفاده کنید که اسم برندتان در آن باشد.

  • اینستاگرام را با وبستایتتان هماهنگ کنید. کمپینها، لایکها و مسابقات را با وبسایتتان لینک کنید.

در خبرنامه شرکت کنید و از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

مقالات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

برای دیدن این دورۀ رایگان

مشخصات خود را وارد کنید

تماس باما