4614 446 (604) 1+

ارتباط با احمد تاج دینی

چند راه ساده برای افزایش تعداد لایکها در اینستاگرام

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

در اینجا چند راه برای  افزایش تعداد لایکها در اینستاگرام  را یادآوری میکنم

 • استفاده از هشتگهای مناسب

برای نمایش هر عکس در اینستاگرام از بیشترین تعداد هشتگِ مرتبط استفاده کنید.   مثلا اگر عکسی در مورد کیک دارید، از هشتگهای مقابل استفاده کنید:
#کیک   #کیک_خانگی   #کیک_عروس   #کیک_خونگی
از هشتگهای عمومی نیز استفاده کنیید:
مانند #خوشمزه  #شیرین   #عالی . ولی در نظر داشته باشید که ممکن است با استفاده از هشتگهای عمومی، عکس شما دیده نشده و گم شود.
میتوانید با استفاده از هشتگِ #LIKEFORLIKE یا #LIKE4LIKE تعدادزیادی عکس را لایک کنید. اما ممکن است همه آنها در در جواب، عکسهای شما را لایک نکنند. ولی حداقل چند تا لایک میگیرید!!

 • استفاده از فیلترها

از فیلترها استفاده کنید تا کیفیت تصویرتان بهتر شود. بدین معنی که از اپلیکیشنهای موجود برای فیلترکردن عکسها استفاده کنید. اپلیکیشنهایی مثل Valencia  یا Aviary یا X-Poll  یا Early-Bird

 • عکسهای مناسب

عکسهایی را در اینستاگرام بگذارید که مردم دوست دارند ببینند. تصاویر مناسب و درست را پیدا کنید. مردم معمولا همه چیز را پست می کنند. چیزهایی از قبیل عکس غذاهایشان، گربه شان، و یا شیشه آبجوی خالی!!
تعداد عکسهای سلفی و عکسهای غذاهایتان را در اینستاگرام به حداقل برسانید.
اگر می خواهید در اینستاگرام تعداد زیادی لایک بگیرید، به اینستاگرام به صورت گالری کارهای هنریتان نگاه کنید که هدفِ آن فقط نمایشِ بهترین و با کیفیت ترین عکسهای شما است.
هرگز سه عکس مشابه را در یک ردیف پست نکنید. یکی از بهترینها را پست کنید. بهترین عکسهای شخصی خود را که با اعضای خانواده یا دوستان دارید پست کنید.
عکسهای منحصر به فرد خود را پست کنید. عکسی که در آن مثلا سگ شما کار متفاوتی انجام می دهد.
بیش از حد عکس غذاهایتان را پست نکنید. فقط تصویر غذاهای خیلی خاص را آپلُد کنید.
با استفاده از اپهایی مثل Diptic ، چند تا عکس را در یک شات قرارداده و پست کنید. میتوانید 4 عکس را در یک فریم قرار داده یا قسمتهای مختلف یک سفر یا یک مناسبت خاص را در یک فریم بگذارید.

 • اجتماعی باشید

برای جمع آوری هر چه بیشتر لایک در اینستاگرام، عضو فعال یک گروه اینستاگرام باشید. برای کامنت گذاشتن روی عکسهای دوستانتان وقت بگذارید. اگر برای عکسهای فالورهایتان وقت نگذارید، آنها هم برای شما وقت نخواهند گذاشت.
سراغ اکانت اینستاگرام دیگران رفته و آنهایی که تعداد “Following”  بیشتری در مقایسه با “Followers”دارند بروید و 15-20 تا ازعکسهایشان را لایک کنید. اگر متوجه شوند شما را فالو و لایک خواهند کرد.

 • وقت شناس باشید
 • عکسها را در زمانهای مناسب پست کنید. می توانید زیباترین عکسهای دنیا را پست کنید ولی کسی آنها را نصف شب لایک نکند
 • عکسهایتان را کمی بعد از شام پست کنید، زمانی که مردم در اینترنت می چرخند
 • برای مناسبتهای خاص عکسها را پست کنید
 • عکسهایتان را پنج شنبه یا جمعه پست نکنید. ممکن است مردم آنها راببینند ولی شاید ترجیح دهند از آخر هفته شان بیشتر لذت ببرند تا از اینستاگرام. این مطلب را بین مخاطبانتان بررسی کنید و تعداد بازدید در روزهای تعطیل را با روزهای عادی با هم مقایسه کنید
 • بعد از اینکه عکسهایتان را پست کردید، روی عکس چند تا از دوستانتان کامنت بگذارید و چند تا ازعکسهایشان را لایک کنید تا نظرشان جلب شود
 • لینک بسازید

اکانت اینستاگرامتان را به سایر اکانتهای شبکه های اجتماعیتان لینک کنید. اینکار فقط چند دقیقه طول میکشد ولی باعث میشود عکسها در معرض دید مخاطبان بیشتری قرار بگیرند.

در خبرنامه شرکت کنید و از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

مقالات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

برای دیدن این دورۀ رایگان

مشخصات خود را وارد کنید

تماس باما