من احمد تاج دینی هستم، فوق لیسانس مخابرات و در حال حاضر مقیم ونکوور، کانادا. از سال 1370 در ایران کسب و کار داشتم. کسب وکارهای زیادی را در ایران تجربه کردم و در نهایت با توجه به این حقیقت که فرهنگ کسب و کار عوض شده و به سرعت از شکل سنتی به شکل آنلاین در حال تغییر است، رویکرد و مطالعاتم را در این فضا بیشتر کردم.

ذاتا آدم کارآفرینی هستم و با این اشتیاق شبانه روز نفس میکشم. در مدت زمانی که در کانادا هستم وقت زیادی برای شرکت در دوره های آموزشی مرتبط با کسب و کار آنلاین و کسب درآمد از اینستاگرام و تبلیغات فیسبوکی صرف کردم و در حال حاضر در آمازون کالایم را می فروشم.

در طی سالهای گذشته فرصت زیادی را با دیدن آموزشهایی که در یوتیوب ارائه میشود تلف کردم.

همچنین با شرکت کردن در بسیاری از دوره ها و آموزشهای بدون کیفیت، وقت و سرمایه ام را به هدر دادم.

نتیجۀ صرف این همه زمان با ارزش و هزینه این بود که به یک متخصص در زمینه فروش در آمازن و تبلیغات دراینستاگرام و فیسبوک تبدیل شدم.

 اکنون به طور تخصصی بر روی بازاریابی در شبکه های اجتماعی، خصوصا اینستاگرام و فیسبوک، کار کرده و به عزیزان فارسی زبان کمک میکنم تا اشتباهات من را تکرار نکرده و کسب و کارشان را از طریق اینستاگرام و فیسبوک بهتر و بزرگتر کنند. خلاء مشاور متخصص در زمینه کسب و کار آنلاین، و خصوصا در شبکه های اجتماعی، در ایران و فارسی زبانهای مقیم خارج از کشور را به وضوع احساس می کنم. 

روزانه با نکات و تجارب فوق العاده ای مواجه می شوم که هر کدام میتوانند تاثیر فوق العاده ای در کسب و کار شما عزیزان داشته باشند.

احمد تاج دینی

هدف من از ایجاد این وبسایت این نیست که یکسری مطالب کلیشه ای و تکراری را از سایتهای فاسی زبان و یا کتابهای موجود کپی کرده و در اختیار شما بگذارم. بلکه هدف من به اشتراک گذاشتن تجربیاتی است که بتواند سطح آگاهی عزیزانی که میخواهند با کسب و کار آنلاین سبک زندگی خودشان را تغییر دهند و به استقلال مالی و آزادیِ زمانی برسند را بالاتر ببرد. به اشتراک گذاشتن مطالب و تجربیاتی که بتوانند نقش مثبتی در کسب و کار شما عزیزان ایفا کنند.