نکاتی که برای رشد در سال جدید احتیاج دارید

خوب حالا چه باید کرد؟ 

اجازه دهید بیشتر توضیح دهم، اینستاگرام با بیش از یک بیلیون کاربر فعال ماهانه درحال پیشروی و بزرگ شدن هست. این عدد نه تنها نشان می دهد که مردم تا چه اندازه در اینستاگرام فعالیت می کنند، بلکه نشان می دهد اینستاگرام هنوز مورد توجه مردم است و این توجه رو به رشد است.

این پلتفرمِ پرطرفدار، کماکان به سمت جلو پیش می رود و اگر تا کنون برای حضور در این فضای مساعد تصمیم نگرفته اید، باید به شما بگویم که ” اینستاگرام توجه مخاطبین کل دنیا را به خود جلب کرده و شما امروز با توجه به این پتانسیل عظیم فرصت آن را دارید که سرویس و محصولتان را در معرض دید همه مردم قرار دهید.”

اینستاگرام اساساً پلتفرمی است که بر محوریت موبایل قرار گرفته تا مردم عکس ها و تصاویر با کیفیت خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

در این کتاب راهنما، نکات کلیدی که باید در سال جدید بر روی آنها بیشتر تمرکز کنید را به شما نشان داده ایم.

 فالورهای اینستاگرام شما در یکی از پنج مرحله تعریف شده در کتابند و فهمیدن این ۵  بسیار مهم است، چون شما باید افرادی را که در مرحله‌ی یک قرار دارند را به نحوی به خریدار مرحله ۵ تبدیل کنید.

به کمک ۴ ابزار قدرتمند اینستاگرامی که در کتاب به شما نشان میدهم، می توانید با روش های مختلف محتوا تولید کرده و فالورهای خود را از زوایای مختلف هدف گیری کنید. با این کار می‌توانید مخاطبین را سریعتر در پنج مرحله ای که مخاطبین اینستاگرامی شما در آن هستند هدایت کنید تا در نهایت به خریدار تبدیل شوند.

راهنمای موفقیت در اینستاگرام در سال جدید